Blog

 
 
 

Kontaktujte nás:  +421 909 218 395 a +421 903 808 189  (Po - Pá: 9:30 - 17:30)

E-mail:  objednavky@market24.sk , Otevírací hodiny: Po - Pá: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Úvod > Blog
 
 
 

Hrací deky otevírají dětem nový svět

Když se dítě narodí, otevře se pro něj úplně jiný svět než ten, který dosud poznalo během devíti měsíců v bezpečí mámina bříška. To, co my běžně vidíme, běžně cítíme, běžně slyšíme je pro miminko výjimečné a zároveň neznámé. Učí se věci, které my už dávno víme a přijdou nám přirozené - například to, jak máme co chytit; z jakého jsou věci kolem nás materiálu; co se stane, když s tím něčím cosi uděláme.

Toto vše malé děti během svých prvních měsíců života poznávají a snaží se věci správně zařadit, proto je velmi důležité, aby jim rodiče nabízeli dostatečné množství vjemů, díky kterým si mohou zlepšovat svou motoriku, učit se rozeznávat tvary a barvy a mnoho dalšího. Kromě toho, že vy jako rodič jste pro vaše dítě nejdůležitějším startem do života, najdou se i jiné ideálně pomůcky.

K dôležitným patří i dětské hrací deky . 

 

Celý článek...
 

Jak si správně vybrat fusak na zimu, léto nebo na celý rok

 

 

Ať chceme nebo ne, žijeme v oblasti naší planety, kde se roční období mění - i když poslední roky máme spíše pocit, že místo čtyř jsou pouze dvě. A jelikož zima dokáže být někdy opravdu mrazivá a nevyzpytatelná, umí nás propadnout iv jiných než zimních měsících. Například v březnu. Dokonce před pár lety i v dubnu.

Proto je důležité, vybrat si ten správný fusak pro vaše dítě. 

 


 

Celý článek...
 

Nový román Původ od Dana Browna našel odpověď na základní otázky

 

Dan Brown patří momentálně mezi jednoho z nejznámějších a nejprodávanějších autorů současné literatury . Proslavil se až svojí čtvrtou knihou, Da Vinciho kód , která se stala bestsellerem a zavrtala jeho jméno do povědomí nejen čtenářům, ale i poloviny světa.

Kromě toho, že mnozí jeho díla milují, najdou se i kritici, pro které je Brown noční můra, která je v noci budí ze spánku svými názory a hlavně psaním. Geoffrey Pullum se vyjádřil na Brownovy psaní, že "není pouze špatné; je překvapivě, nemotorně, bezmyšlenkovitě, téměř vynalézavě špatné . "

 

Celý článek...
 

Horká novinka od Casualplay - sportovní kočárek Casualplay LOOPi

 

Značka Casualplay představila na veletrhu Kind und Jungend v Kolíně svůj nový sportovní kočárek Loop.

Casualplay LOOP je určen pro rodiče s možností víceúčelového využití a to bez toho, abyste utráceli na kočárek hodně peněz.

Vybrat si můžete z 3 možností kol / podvozku: Loop City, LOOP Allroad, LOOP Running 

Celý článek...
 

"I ten nejmenší člověk dokáže změnit směr budoucnosti" Bezpečí v pohodlí domova

 

Nový přírůstek do rodiny přináší pro rodiče spoustu radostí ale na druhé straně i velkou zodpovědnost. Na příchod děťátka se připravujeme a hledáme způsoby jak mu zajistit tu nejlepší ochranu . V okamžiku se dítě a jeho bezpečnost stává tou nejdůležitější prioritou v našem životě

 

Celý článek...
 

Světový fenomén jménem Harry Potter - příběh pokračuje

 

 

Na světě pravděpodobně není nikdo, kdo by neznal fenomén Harry Potter. Nezáleží na tom, zda se vaše tvář rozzáří pokaždé, když slyšíte někoho v okolí zmínit toto slavné jméno, nebo jen přivřete oči při prohledávání vlastní paměti, protože, ano, opravdu vám to něco říká '- prostě víte, že něco takového existuje.

  

Celý článek...
 

Poznejte Barcelonu s dětmi - ilustrovaný průvodce od Casualplay

 

Casualplay miluje jít s vámi ven, a to je důvod, proč jsme připravili tohoto průvodce jako objevit Barcelonu s našimi maličkými!

 

Není to průvodce jako každý jiný, to je Albert Arraya, ilustrovaný průvodce! Albert je mladý designér z Barcelony s velkými zkušenostmi. Je autorem: nástěnných maleb, ilustrovaných alb a dokonce i časopisů! 

Věříme, že si to vychutnáte stejně jako my.

 

Celý článek...
 

Tipy pro udržení kočárku Casualplay Loop v dobré kondici

 

Přinášíme Vám Tipy pro udržení kočárku Casualplay Loop v dobré kondici

 

Kočárky Loop patří mezi nejnovější modely značky Casualplay .

Na písku, ve sněhu, během deště, kočárek plní svůj účel kdekoliv budete. 

Celý článek...
 

Získejte kondici s kočárkem Vašeho dítěte!

 

Být zaneprázdněn doma se svými dětmi, Vám dává perfektní výmluvu proč nejít do posilovny. Je však důležité cvičit pravidelně a také cítit se dobře jak uvnitř, tak i zvenku. Ana Casares , osobní trenérka, matka 3 dětí a autorka knihy "Máma triatlonista" nám ukáže spolu s  kočárkem Casualplay LOOP  tajemství, jak se dostat zpět do formy.
 

Celý článek...
 

Co můžete udělat, abyste zahnali nudu u dětí? 5 originálních nápadů

 

Přinášíme Vám 5 originálních nápadů co můžete udělat, abyste zahnali nudu u dětí. Nemůžete vždy jít ven nebo na výlet. Některé víkendy jsou prostě takové, že jdeme ven nebo se stane neočekávaná událost, která změní vaše plány a Vy je musíte odložit. Nebojte se! Casualplay přichází s pěti nápady, jak zabavit děti, takže doma se nudit nebudou.
  

Celý článek...
 

Jak si vybrat správnou autosedačku, ilustrovaná příručka od Lucrativo

 

Jak vybrat autosedačku pro své dítě? To je jedna z nejčastějších otázek rodičů, když čekají dítě. Casualplay je značkou a lídrem v oblasti bezpečnosti, která vyrábí dětské produkty již téměř 50 let. Ilustrátor Xarly Rodriguez známý jako "Lucrativo" je nezávislým designérem a zároveň otcem na plný úvazek.

Příchod prvního dítěte byla pro něj velkou změnou, změnil se na uspěchaného otce, který touží sdílet své obavy spolu s budoucími rodiči prostřednictvím svého profilu Instagram, Lucrativo. To ho vedlo ke spolupráci s Casualplay a vytvořil obrázkový manuál jako, postupovat při výběru autosedačky - známé kresby, které vysvětlují, jak si vybrat autosedačku .


 

Celý článek...
 

Jak si správně vybrat kočárek pro dítě ... aniž by jste ztratili hlavu?

 

Který kočárek je nejlepší? To je jedna z nejčastějších otázek, kterou si rodiče kladou, když čekají dítě. V tomto malém tématickém průvodci , který byl vytvořen jako vzájemná spolupráce mezi Casualplay a ilustrátorkou Agustin Guerrero Vám poradíme, co potřebujete o tom vědět.

Příchod prvního dítěte Vám přinese nové životní zkušenosti, proto nové maminky pokud jsou ochotny mohou sdílet svůj příběh s ostatními rodiči. Spolupráce s  Casualplay se zrodila proto, aby se společně vytvořil tento vtipný ilustrovaný průvodce, plný tipů na výběr nejlepšího kočárku . 

Celý článek...
 

Kočárek Casualplay Loop nabízí kombinace pro novorozence, které se vám nejvíce líbí

 

Kočárek Casualplay Loop nabízí kombinace / sety pro novorozence , které se vám nejvíce líbí: s  Casualplay Přenosnou vaničkou Cot , s  Casualplay autosedačkou Baby 0 + nebo autosedačkou Sono . K dštít Casualplay Loop je cenově dostupný. Nabízí vysokou kvalitu, bezpečnost a vše co rodiče od kočárku vyžadují. A nyní přichází s novou konstrukcí aluminium!Kočárek dokonale ladí s velkou škálou barev.


 

Celý článek...
 

Novinky z kolekce Casualplay 2016

 

R ok 2016 je pro výrobce PLAY, SA velmi výjimečný, protože sla vi své 50 narozeniny.

Už půl století pečlivě vyrábí ty nejlepší sportovní kočárky , autosedačky a další doplňky pro děti ai letos vám přináší zajímavé novinky.

Podívejte se co máme v Casualplay nové!


 

Celý článek...
 

Jak vybrat správnou autosedačku pro dítě?

Market24.sk vám přináší rady jak si vybrat tu správnou autosedačku pro vaše dítě

Několik pomocných tipů při výběru autosedačky . 1. Při koupi autosedačky doporučujeme, abyste zvážili jaký typ potřebujete, zda ji chcete využívat is kočárkem.
 

2. Vybírejte si autosedačku tak, aby vyhovovala vašim každodenním potřebám. Při výběru byste měli zvážit i to, jaké vozidlo vlastníte ai podle toho se rozhodnout.

3. V yberte si autosedačku, která zajišťuje bezpečnost a pohodlí dítěte. Pokud se dítě cítí pohodlně a uvolněně, tak i rodina bude mít pocit spokojenosti.


 

Celý článek...
 

Výbavička pro miminko - co byste neměli zapomenout

 

Už během těhotenství se nastávající rodiče připravují na příchod nového člena rodiny, někdy i více najednou.

Co všechno mám koupit? Kolik kusů? Kdy objednávat?

Možná máte představu, co všechno potřebujete, ale určitě se najde i něco, na co jste pozapomněli. Proto jsme pro Vás připravili seznam is radami, abyste věděli zorientovat. Některé věci je potřeba zajistit ještě před porodem, jiné je možné postupně dokupovat.


 

Celý článek...
 

První boty pro dítě - na co si musíte dát pozor

Stejná zásada platí nohy Vašeho dítěte jako i na zuby - starat se o ně správně od začátku a předejdete pozdějším problémům v životě.


"Odhaduje se, že člověk projde 115.000 mil (přibližně 185 tis kilometrů) v životě - t o je 8 -10 tisíc kroků za den. " A 90 procent dětí má problémy s nohama, ale m i máte jen mít jeden pár nohou, takže se o ně starejte od prvního dne, "říká Dr. Charlotte Hawkins, specialista na dětské nohy, jejich vývoj a poruchy se sídlem v Londýně.


 

Celý článek...
 

Jak vybrat odrážedlo, tříkolku, kolo pro dítě

Odrážedlo , tříkolka , koloběžka , šlapací kára nebo kolo ? I vy byste rádi koupili děťátku nějaké to v ozítko , ale nevíte, které by bylo vhodné?

Připravili jsme pro Vás poradnu, kde máte možnost si v ybrať jednoduše podle věku dítěte . A to už od 6 měsíců až do 8 let.

 

Od 6 měsíců

Ideální pro děti od půl roku je tříkolka Smart Trike Recliner kočárek . S polohováním, splňuje normu jako kočárek a tedy můžete na procházkách vyměnit za běžný kočárek. Děťátko si umí v tříkolce i zdřímnout. Dodávána is pláštěnkou. Na výběr 3 barvy, všechny unisex, vhodné pro chlapce i holčičky.


 

Celý článek...
 

Yoomi - jedinečná láhev z Anglie

Představujeme vám novinku v naší nabídce. Samoohrievacia láhev Yoomi. Yoomi neskutečně usnadňuje krmení ... ukončí problémy v noci, Yoomi ohřívač ohřeje mlíčko pro miminko  na teplotu mateřského mléka za 60 sekund.  Je možné ho vzít kamkoli ... žádné shánění horké vody.  Yoomi nikdy nepřehřeje jídlo ...  a tak zachovává všechny výživné látky  v mateřském mléce. Je velmi cenově výhodný ...  Yoomi je možné nabít až 300 krát  (nepotřebuje žádné zástrčky, žádné baterie). Yoomi láhve mají dudlík ve tvaru bradavky, což umožňuje miminku snadno láhev uchytit a zároveň zabraňuje  kojeneckým kolikám. Jsou perfektní pro krmení z lahve, pro kombinované krmení,  nebo pokud chcete přejít z kojení na láhev.


 

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze