Úložné boxy vám pomohou uspořádat jakoukoliv domácnost

 
 
 

Kontaktujte nás:  +421 909 218 395  (Po - Pá: 9:30 - 17:00)

E-mail:  objednavky@market24.sk , Otevírací hodiny: Po - Pá: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Úvod > Blog > Úložné boxy vám pomohou uspořádat jakoukoliv domácnost
 
 
 

Úložné boxy vám pomohou uspořádat jakoukoliv domácnost

 

Nezáleží na tom, zda používáte úložné boxy na skladování sezónních věcí nebo vám pomáhají v každodenním udržování pořádku, jedno je však jisté - úložné boxy by měly být neodmyslitelnou součástí vaší domácnosti, pokud si ji chcete udržovat uklizenou, přehlednou a organizovanou.


 

Úložné boxy jsou ideální i na jarní úklid

 

Jarní úklid je každoroční očista domova po zimě a vánočních svátcích. Možná k němu přikročíte drasticky a povyhazujete polovinu nepotřebných věcí, které jste si za ten rok nasbírali. No co s těmi, kterých se zbavit nechcete, ale potřebujete jim najít dobré, nejlépe na první pohled neviditelné, místo?

Úložné boxy jsou ideální způsob, jak tento problém vyřešit. Udělejte si výlet do kamenné prodejny nebo se podívejte na stránky internetových obchodů, kde najdete úložné boxy v různých velikostech, tvarech, barvách, designech, motivech či materiálech.

 

 

Jejich velkou výhodou je, že v podstatě nezáleží na tom, kolik jich je, pokud máte v hlavě představu, jak je využít u vás doma tak, aby zapadly na to správné místo. Naskládejte je například na sebe a vytvořte zajímavou pyramidu, která se stane přirozenou součástí stylu vaší domácnosti. Kromě toho, že bude vypadat skvěle, prakticky ukryje všechny poklady vašeho domu a vaší rodiny. Samozřejmě, že pokud nechcete, aby byly boxy na očích, zastrčte je do skříně či uložte pod postel a vybírejte je jen tehdy, když je budete potřebovat.

 

 

Obrovskou výhodou úložných boxů je, že kromě úspory prostoru rovněž pomáhají s organizací vašich věcí, takže když se všechny uloží na jedno místo, odrazu vám hledání nesežere tolik času. Stejně jsou perfektním řešením pro obyvatele menších domácností, které bojují s limitovanými prostorami na uskladnění všech svých věcí. Možná se vám na první pohled zdá, že je toho příliš mnoho na tak malý byt či dům, ale s trochou plánování a organizování se vám určitě podaří sbalit do úložných boxů všechno zbytečné, co nechcete, aby bylo vystaveno na očích. Díky tomu, že nebudou vaše místnosti zapratané, se vám ve vaší domácnosti vytvoří prostor pouze na to, co v pokojích musíte a chcete mít.

 

 

 

Nad materiálem úložných boxů je třeba se zamyslet

 

Je jen na vás, z jakého materiálu si zvolíte úložné boxy pro vaši domácnost - vy nejlépe víte, co v nich chcete uskladnit. Chcete-li vaše věci uložit na místě, kde se snadněji dostane voda, plastové úložné boxy jsou určitě lepší volba než ty látkové. Rovněž je však třeba dávat pozor na to, aby se plastové boxy nepřetěžovaly, protože při větší váze předmětů, které v nich skladujete, se může stát, že popraskají. V takovém případě je dobré zvážit, abyste si koupili boxů více, ať se v nich váha rozloží rovnoměrně.

 

V obchodech najdete mnoho značek, které vyrábějí úložné boxy, jako například značka Love it Store it, která je kvalitním výrobcem nejen boxů, ale nově i skříněk na boty či věšáků a organizérů do šuplíků. Díky svým hravým motivům si určitě najdou místo v dětských pokojích, kam můžete poskládat věčně rozházené hračky vašich dětí, ale nabízejí krásné designy, které jsou vhodné do jakékoliv jiné místnosti ve vašem domě.

 

 

Pokud přemýšlíte nad tím, že plastové úložné boxy jsou to, co vaší domácnosti vyhovuje více, určitě se podívejte po značkách Curver a Heidrun.

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze