Dětské matrace do postýlky pro kvalitní spánek

 
 
 

Kontaktujte nás:  +421 909 218 395  (Po - Pá: 9:30 - 17:00)

E-mail:  objednavky@market24.sk , Otevírací hodiny: Po - Pá: 10:00 - 12:00 a 13:30 - 17:00.

 
 
 
 
 
Úvod > Blog > Dětské matrace do postýlky pro kvalitní spánek
 
 
 

Dětské matrace do postýlky pro kvalitní spánek

 

Kvalitní spánek je základem pro běžné fungování a přežití příjemného dne. Spánek ovlivňuje celý náš den. Pro každého rodiče je důležité, aby jeho dítě spalo dobře. Pro děti je spánek základ pro jejich dobrý a správný vývoj. Aby spánek plnil všechny své funkce musí být nejen kvalitní, ale i zdravý. Výborné dětské matrace z horkého Řecka k nám přináší značka Greco Strom, která ví, co děti a jejich rodiče potřebují v každém počasí.


 

Kvalitný spánok

 

Co se dozvíte v článku o dětských matracích

  • Jak výběr dětského matrace ovlivňuje kvalitu spánku
  • Blíž jsme se podívali na řeckou značku Greco Strom
  • Doplňky pro zdravý a kvalitní spánek

 

Výběr dětského matrace ovlivňuje kvalitu spánku

Výběr dětského matrace je velmi důležitý. Materiál jádra ani povrchu by neměl obsahovat těžké kovy ani jiné nebezpečné látky. Děti jsou ke škodlivinám mnohem citlivější, než dospělí a tráví spánkem v postýlce mnohem více času. Matrace by měla dítěti poskytnout maximální pohodlí, bezpečí, ergonomické parametry a správnou podporu těla, což je nutným předpokladem pro zdravý tělesný vývoj. Z hygienických důvodů je vhodné dítěti pořídit vždy novou matraci a používat ochranný kryt matrace. Jsme zvyklí, že při druhém dítěti použijeme stejnou matraci. No nezapomínejme na to, že miminko je po narození nejcitlivější na bakterie, jeho imunita se teprve vyvíjí a není dostatečná. Proto bychom doporučovali vždy novou matraci pro dokonalé bezpečí dítěte. Nejen kvalita, ale i délka spánku je důležitým faktorem, na který nelze zapomínat.

Matrace Greco Strom

Z matrací, které na trhu známe, bychom doporučovali řeckou značku Greco Strom s téměř šedesátiletou tradicí ve specializované výrobě matrací, včetně matrací s medicínským atestem i matrací pro hotely, nabízí výrobky pro kvalitní spánek vašeho miminka. Přináší vám i vašim dětem matrace nejvyšší kvality. Klíčem k úspěchu značky Greco Strom jsou prvotřídní materiály a striktní dodržování postupů a certifikace.

 

Dětské Matrace Greco Strom

Podívali jsme se blíže na matrace Greco Strom, které jsou vyrobeny z přírodních koňských vlasů spojených přírodním latexem. Koňské vlasy mají výjimečnou schopnost poskytovat komfort v chladu i teple a vytvářejí příznivé mikroklima pro zdravý spánek. Vynikají vysokou elasticitou, odolností a antibakteriálními, antiroztočovými a antialergickými vlastnostmi. Materiál přirozeně odvádí pot z těla a umožňuje výjimečně pohodlný a zdravý spánek.

Matrace jsou potaženy snímatelným potahem Jaquard Cotton s vysokým obsahem přírodní bavlny pro pohodlný spánek. Materiál je netoxický. Potah lze prát v pračce. Matrace jsou také potaženy snímatelným potahem Stretch Antibacterial se speciální antibakteriální úpravou snižující možnost množení bakterií a roztočů. Tyto vlastnosti ocení každá maminka, jejíž děťátko trápí alergie.

Matrace Greco Strom

Materiál je hypoalergenní, netoxický a termoplastický elastomer, který kombinuje vlastnosti pečlivě vybraných, plně recyklovatelných syntetických vláken a struktur převzatých z přírody. Výsledkem je bezkonkurenční kombinace elasticity, rozložení tlaku a ventilace, zajišťující maximální komfort.

Matrace Greco Strom Omiros je vyroben ze studené pěny se vzduchovými kanálky Foam Air. Studená pěna Foam Air je kvalitní materiál s velkou flexibilitou a elasticitou. Díky otevřené struktuře „buněk“ umožňuje správné proudění vzduchu a zároveň, díky velké hustotě materiálu, poskytuje velkou oporu, tvarovou paměť a odolnost.

Zdravý spánok

 

Některé z matrací Greco Strom mají trojrozměrnou strukturu vláken, která umožňuje optimální vertikální proudění vzduchu a vlhkosti. Pohyb těla během spánku způsobuje horizontální ventilaci, vytvářející perfektní mikroklima pro zdravý spánek. Speciální druhy matrací se po stažení potahu dají propláchnout vodou, rychle uschnou a jsou 100% vodě-odpudivé.

Matrace Greco Strom

Například matrace ERATO má dvě strany pro dvě věkové stadia dítěte. Strana s latexem se používá od narození do cca 9 měsíců. Strana s kokosem pro děti od 9 měsíců zajišťuje optimální podporu vyvíjející se páteři rostoucího dítěte.

 

Pohodlí na prvním místě

Jelikož značka Greco Strom se zaměřuje hlavně na pohodlí našich nejmenších, nabízí i matrace do kolébek i košů. Kvalitní spánek či odpočinek tak dopřejete vašemu děťátku kdekoliv. Při tvorbě produktů nezapomněli ani na oblíbené dětské hnízdo či doplněk v podobě milého polštářku ve tvaru medvídka. Polštářek z měkkého prodyšného materiálu je speciálně navržen tak, aby minimalizoval tlak na hlavičku při spaní na zádech. Výplň tvoří paměťová pěna.

Na své si přijdou i maminky, které potřebují ke kojení tu správnou polohu. Pomocí kojícího polštáře to všechno jde mnohem snadněji. Využije ho i těhotná maminka pro pohodlný spánek nebo jím víte podepřít sedící děťátko. To, že z Řecka přišla značka, která myslí hlavně na kvalitní a zdravý spánek, se hravě přesvědčte sami.

Doplnky na spanie Greco Strom

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze